Hallitus

Pentti Kaukonen
Hallituksen puheenjohtaja
Oulun Ruskayhdistys ry
Hallituksen jäsen
Varikkotie 6
90150 Oulu
0400-212136
pentti.kaukonen@dnainternet.net

Leena Hänninen
Hallituksen
varapuheenjohtaja Jyväskylän Ruskat ry
Puheenjohtaja
Torpankuja 3 A 8
40740 Jyväskylä
040-593 0558
hanninen.leena@gmail.com

Jorma Jouppila
Seinäjoen Seudun Ruskayhdistys ry
Puheenjohtaja
Joupinraja 8 A3
60320 Seinäjoki
0400-565 967
jorma.jouppila@luukku.com

Kaapo Mansnérus
Savonlinnan Ruskayhdistys ry
Puheenjohtaja
Lapinkatu 9 D, 57200 Savonlinna
0400 674923
mailto: kaapoma@hotmail.com

Tuulia
Passila Akaan Seudun Ruskat ry
Puheenjohtaja
Junkkarintie 6
37800 Akaa
050-575 9288
tuulia.passila@pp.inet.fi

Kerttu Knuutila
Kemin Seudun Ruskat ry
Puheenjohtaja
Väinöläntie 11, 94100 Kemi 040-8759951 kerttu.i.knuutila@gmail.com

Elna
Stjerna

Oulun Ruskayhdistys ry
Kirkkokatu 4 A 25
90100 Oulu 040-4149623 estjerna@gmail.com

Asko Virta
Porin Ruskat ry
Varapuheenjohtaja Itätullinkatu
30 B 12
28100 Pori
045-1262172 askojvirta@hotmail.com

Raimo Ahola Puheenjohtaja
Varkauden Seudun Ruskat ry
Haavikonkuja 3.as.8 78210 Varkaus 050-081 5606 rami.ahola@pp.inet.fi

Riitta-Liisa Lindholm Puheenjohtaja
Helsingin Ruskayhdistys ry
Fleminginkatu 11 B 78 00500 Helsinki 044 2411 469 riitta-liisa.lindholm@alumni.helsinki.fi

Hallituksen varajäsenet

Marjatta Rautiainen Rovaniemen Seudun Ruskayhdistys ry

Viena Turja Porin Ruskat ry

Aimo Parviainen Oulun Ruskayhdistys ry

Touko Sirkesalo Akaan Seudun Ruskat ry

Raili Isotalo Seinäjoen Seudun Ruskayhdistys ry

Paula Roine Savonlinnan Ruskayhdistys ry

Marja-Leena Immonen Jyväskylän Ruskat ry

Ritva Ahola Varkauden Seudun Ruskat ry

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Google photo

Olet kommentoimassa Google -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out /  Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s